• Главная
 • Услуги
 • Цены
 • Фото
 • Видео
 • О компании
 • Контакты
 • Новости
 • Среда 2023-06-07 10:57  Поиск
  Календарь
  «  Март 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031
  Архив записей
  Наш опрос
  Вы знаете зачем нужен пенополиуретан ?
  Всего ответов: 115
  Полезное

  ППУ ПРОФИТ

  Кнопка сайта

  Пенополиуретан, ППУ Профит
  Поддержка сайта

  Компьютерная помощь - Мельников
  Комментарии
  Главная » 2021 » Март » 5 » Компанія здорового глузду
  20:20
  Компанія здорового глузду

  Компанія була створена в 1865 році. BASF - це абревіатура від Badische Anilin und Soda Fabrik - «Баденськая анілінова і содова фабрика». BASF є найбільшою у світі компанією хімічного спрямування, концерн виробляє широкий спектр продуктів: пластик, фарбу, косметику, харчові добавки, технічні та будівельні хімікати, засоби агрохімічного захисту рослин тощо.

  Її історія почалася з виробництва текстильних барвників. У 30-х роках XIX століття в Німеччині почалося швидке зростання текстильного виробництва, що породив потребу в кристалах. Що були природних барвників було недостатньо для того, щоб задовольнити попит, і зусилля ряду європейських вчених були спрямовані на отримання барвників хімічним шляхом. BASF створювався як компанія, здатна здійснювати всі етапи виробничого процесу, - від виробництва сировини та допоміжних продуктів до проміжних продуктів і барвників. Винахід нових штучних барвників стало свого роду першим інноваційним проривом, ерою в історії становлення BASF. Таких проривів в історії BASF було кілька. Наступні були пов'язані з початком виробництва мінеральних добрив, синтезом стиролу і розробкою полімерних з'єднань.

  Поліуретан - сучасний матеріал, споживання якого, згідно з прогнозами, буде незмінно рости. Тому для всіх, хто працює в області виробництва і реалізації сировинних матеріалів для пінополіуретанів, існує величезне поле діяльності. Наша мета - розширювати і розвивати виробництво поліуретанових матеріалів, щоб задовольнити зростаючі потреби замовників. Одним з пріоритетів державної політики більшості країн в даний час є енергоефективність. BASF бере участь в проектах з енергозбереження в багатьох країнах світу.

  Представництво BASF SE в Україні було відкрите в 1992 році в Києві й стало однією з перших місій великих західних концернів в Україні. Регіональні представництва працюють по всіх регіонах країни. Відділ захисту рослин обслуговує також клієнтів у Молдові та на Кавказі. Бізнес BASF в Україні виходить за межі країни. Пластики, дисперсії та пігменти поставляються на ринок Республіки Білорусь.

  В головному офісі BASF в місті Людвігсхафен (на Рейні) на південному заході Німеччини працює понад 39000 співробітників. На цьому науково-виробничому об’єкті безліч рівнів для початку роботи, розвитку та кар'єрного росту. Щороку 1000 молодих людей отримує можливість пройти кваліфіковане навчання в BASF на більш ніж 40 різних посадах.

  У BASF, постійні працівники можуть вибирати з таких варіантів навчання, як семінари, електронне навчання і програми навчання на робочому місці, або пройти додаткову підготовку безпосередньо в навчальному центрі BASF у Людвігсхафені. Центр управління балансом між роботою і особистим життям для співробітників також пропонує різні програми. До них відноситься соціальне консультування, догляд за дітьми, пропагування спорту і здорового способу життя, а також пошук рівноваги між кар'єрою і сімейним життям.

  Теги: басф, напыление пенополиуретана, пенополиуретан жесткий, утепление, енергозбереження, теплоізоляція, ППУ, BASF, пінополіуретан, енергоефективність, утеплення
  avatar

  Пенополиуретан, ППУ Профит(050) 356-81-58, (067) 630-55-21, (063) 336-75-94
  www.ppu-profit.com © 2000-2023
  Яндекс.Метрика Простое создание сайтов и интернет магазинов