• Главная
 • Услуги
 • Цены
 • Фото
 • Видео
 • О компании
 • Контакты
 • Новости
 • Вторник 2023-06-06 05:28  Поиск
  Наш опрос
  Вы знаете зачем нужен пенополиуретан ?
  Всего ответов: 115
  Полезное

  ППУ ПРОФИТ

  Кнопка сайта

  Пенополиуретан, ППУ Профит
  Поддержка сайта

  Компьютерная помощь - Мельников
  Комментарии
  Главная » ЦЕНЫ » Пенополиуретан (ППУ)

  Внутреннее утепление мансарды по стропильной части, коттеджей, чердаков материалом BASF, Германия.

  ЗАГРУЗИТЬ ПРАЙС
  (Размер файла: 556.0 Kb)
  2023-02-24, 00:03

  ЦЕНА: BASF, Германия: 265 € м. куб. (40 кг.) ППУ в грн по межбанку
  ВОЗМОЖНОСТЬ СКИДКИ: Оговаривается индивидуально
  СРОКИ ВЫПОЛНЕНИЯ: Около 12-ти кубов в день
  МИНИМАЛЬНЫЙ ОБЪЕМ: Обсуждается
  ДРУГОЕ: Срок эксплуатации жесткого ППУ БАСФ более 30 лет. Мировая практика, Украинский опыт.

              ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

         ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

          Напилювання проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолети для змішування, подачі та напилення Graco Fusion , Gama , Probler , використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray (Elastopor H)) – ТУ У5.6.2. -001: 2011, Німеччина). Вимоги до якості поверхні під нанесення пінополіуретану передбачені у «Рекомендаціях для виробництва та застосування пінополіуретану системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють лише за необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових лучів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати.

          Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва та застосування пінополіуретану теплоізоляційного та герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011, становить не менше 30 років від дати виготовлення.

  Для виконання цих робіт, "для себе коханого", "для дому, для сім'ї" ми рекомендуємо розглянути виключно світового лідера галузі – німецький БАСФ!

  Вартість робіт з матеріалами, пінополіуретан BASF, пр-во Німеччина,

  35-а щільність (35 - 40 кг/м 3 готового ППУ):

  265 €/м 3 ППУ у гривнях за курсом:


  Рекомендована товщина напилення ППУ 100 мм.


  26,5 €/м2 товщина нанесення 100 мм.

  Менше 80 мм. ми не рекомендуємо використовувати ізоляцію ППУ.

  21,2 €/м2 товщина нанесення 80 мм.

  Для рифлених, профільованих, ребристих (при нанесенні кроквяної частини безпосередньо на металочерепицю, черепицю, будь-які шифер і профлист) поверхонь система розрахунку інша - за фактично використаним матеріалом. Для попереднього розрахунку необхідно кількості матеріалу до лінійних розмірів площі потрібно застосувати коефіцієнт розгортання поверхні. Він завжди різний, для розуміння – наприклад, при нанесенні ППУ на глибокий покрівельний профіль, як показує практика, потрібно додати +30% до лінійної площі, черепиці та шиферу – плюс близько 20%, а стіновий проф. листок з неглибокою хвилею можна брати до розрахунку як рівну поверхню. Правда його не зустрінеш на покрівлі)

  Крім німецького БАСФ, є багато інших виробників сировини. Ми готові розглянути варіант співпраці з використанням матеріалу на вибір, бажано відомого виробника.

  Як і багато інших переробників пінополіуретанових систем, які працюють не перший день і рік, ми починали з жорстких пін і до м'якого пінополіуретану, з щільністю 8 - 15 кг . ставимося з деякою цілком аргументованою іронією, але, як варіант (замовник завжди правий)), можемо працювати й оними. Це в тому випадку, якщо після адекватного порівняння жорсткого ППУ з м'якими пінами, Ви таки захочете їх використати.

  Важливим моментом є дотримання рекомендацій більшості виробників ППУ систем по температурному режиму та вологості: температура поверхні, що ізолюється, повинна бути не менше +10 0 С (краще більше) , навколишнього середовища не менше +15 0 С (різниця між цими величинами може бути і більше, наприклад після холодної ночі за температури повітря +15 0 С, фасад будинку на сонячній стороні прогріється до +35 0С і більше, а фундамент на північній легко збереже мінусовий показник або прогріється до невеликого плюсу); Відносна вологість – не більше 70%. Ігнорування призводить до поганого спінювання, що спричиняє перевитрату матеріалу, аж до +100% і більше, зміна характеристик готового продукту та ризики міжшарового розшаровування піни

   

   

   

   

   

   

   

   

  Теги: Утепление домов напыляемым жестким, ППУ, утепление киев, утепление, тепло, пенополиуретан напыляемый, пенополиуретан, пенополиуретан купить, гидроизоляция
  avatar

  Пенополиуретан, ППУ Профит(050) 356-81-58, (067) 630-55-21, (063) 336-75-94
  www.ppu-profit.com © 2000-2023
  Яндекс.Метрика Простое создание сайтов и интернет магазинов